Cytat miesiąca: „Wypoczynek to nie jest bezczynność. Wypoczynek to praca nad regeneracją sił” Dale Carnegie

Zwiedzanie zimowej stolicy Polski- Zakopane

Przedsmak wakacyjnych wojaży odczuli uczniowie klas 4-7 naszej szkoły. W dniach 5-7 czerwca odwiedzili zimową stolicę Polski- Zakopane. Przez trzy dni nie odpoczywali. Zwiedzili zamek w Niedzicy, płynęli statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Wędrowali także po górach na Przysłop Miętusi i w Dolinę Kościeliską. Mogli też podziwiać zachwycającą architekturę Zakopanego, obejrzeć skocznię narciarską i popróbować pysznych serków górskich. No i teraz już wszyscy wiedzą, dlaczego czasami noszą one nazwę oscypków, czasem serków górskich. Ostatni dzień to czysty relaks w basenach Chochołowskich Term, gdzie odbywało się istne szaleństwo na zjeżdżalniach i w innych atrakcjach obiektu. W trakcie wszystkich wypraw towarzyszył grupie przemiły przewodnik-pan Mieczysław. Te kilka dni poza domem dało dzieciom mnóstwo frajdy i pozwoliło na ważną lekcję samodzielności. Więc na pewno z niecierpliwością czekają na kolejne wyjazdy.

Data dodania: 2024-06-07 18:55:46
Data edycji: 2024-06-09 18:19:45