Cytat miesiąca: "Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego ..." - Phil Bosmans

Zdrowa kanapka to strzał w dziesiątkę! Tylko w dziesiątce!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dostarcza do naszego organizmu niezbędnych do życia i prawidłowego funkcjonowania substancji. Dzięki temu możemy skupić się na lekcjach, mieć dobry humor i mnóstwo pozytywnej energii do działania.

Warto się skusić na ciemne pieczywo, pastę jajeczną ze szczypiorkiem, serki, dobrej jakości szyneczkę, kiszone ogórki, masełko.

Kolorowo, smacznie i zdrowo.

Tylko w dziesiątce organizujemy pyszne śniadanka dwa razy w tygodniu, co wtorek i czwartek dla każdego ucznia naszej szkoły.

Dzięki firmie Mostostal Zabrze, która jest przyjacielem naszej szkoły i od 12 lat wspiera projekt edukacyjny Chemia w kuchni.

Firma Mostostal Zabrze, której Prezesem jest Pan Dariusz Pietyszuk dba o nasze zdrowie i pełne brzuszki.

Dziękujemy Panu Prezesowi za okazane nam serce. Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Pana do Kędzierzyna do naszej szkoły na osiedlu Blachownia na pyszne zdrowe kanapki.

Jesteśmy Panu i firmie Mostostal Zabrze bardzo wdzięczni.

Dyrektor Karolina Pietrzyk i cała społeczność szkoły PSP10.

Data dodania: 2024-10-10 19:29:44
Data edycji: 2024-10-10 20:16:11