Zawsze z ZAKSĄ - Szkolny Klub Kibica

W minioną sobotę 28 stycznia uczestniczyliśmy w meczu Grupa Azoty ZAKSA kontra Asseco Resovia Rzeszów. Spotkanie, jak przystało na starcie dwóch czołowych zespołów, dostarczyło wiele emocji. Przez prawie 128 minut kibicowaliśmy naszym zawodnikom wykrzykując hasła, śpiewając, wymachując flagami i szalikami. Nasz szkolny baner zginął w ogromnym tłumie kibiców, którymi hala wypełniona była aż po ostatnie miejsca. Finalnie wygrała ZAKSA 3:1. Po meczu mieliśmy możliwość porozmawiania z ulubionymi zawodnikami, a niektórym udało się zdobyć autografy i pamiątkowe fotki. Serdecznie dziękujemy naszemu dobremu opiekunowi Panu Pawłowi Serafinowiczowi za bilety na mecz. Poniżej zamieszczamy nasze zdjęcia ze spotkania siatkarskiego w grudniu i ze stycznia.

Data dodania: 2023-01-27 20:47:02
Data edycji: 2023-01-29 20:48:11