Cytat miesiąca: „Wypoczynek to nie jest bezczynność. Wypoczynek to praca nad regeneracją sił” Dale Carnegie

Zapraszamy do udziału w akcji „ROWEROWA STOLICA POLSKI” oraz zbierania kilometrów dla naszej szkoły i miasta.

Już 1 czerwca ruszy VI edycja Rowerowej stolicy Polski, w której miasto Kędzierzyn-Koźle rywalizuje z ponad 60 samorządami z całego kraju. Zachęcamy całą naszą społeczność szkolną do pobrania aplikacji „Aktywne Miasta” i zbierania przebytych kilometrów dla Kędzierzyna-Koźle oraz dla naszej szkoły. Po pobraniu aplikacji należy wejść w zakładkę „RYWALIZACJE” i wybrać pozycję „RSP DLA MIAST”. Zaznacz miasto dla którego będziesz zbierać kilometry oraz naszą Szkołę PSP 10. Pamiętaj, aby przy każdej aktywności uruchamiać aplikację w zakładce „AKTYWNOŚĆ” i zatrzymywać ją po zakończeniu, ze względu na możliwe dyskwalifikacje.

Zachęć całą swoją rodzinę - liczymy, że PSP 10 znów będzie na 10!!!

W związku ze zbliżającą się akcją, do naszej szkoły również przybyli Policjanci ze szkoleniem dla młodych rowerzystów. Przypomnieli naszym uczniom, jak bezpiecznie poruszać się rowerem po ulicy, ścieżkach i chodnikach oraz co powinien posiadać bezpieczny rower i rowerzysta. W ten sposób akcja „Rowerowa Stolica Polski” została połączona z edukacją na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, przypomniano również dzieciom jak zachowywać się bezpiecznie podczas czasu wolnego.

Data dodania: 2024-05-25 14:41:23
Data edycji: 2024-05-25 18:33:11