ZAJĘCIA PRZYRODNICZE W KLASIE 3

Najlepiej wiedzę zdobywa się przez doświadczanie i tak też jest na zajęciach przyrodniczych w klasie 3. Dużo wędrujemy po okolicy naszego miasta, wędrując słuchamy przyrodniczych opowieści Pani Basi. Zawsze jest coś ciekawego do zobaczenia, a to grzyby, a to rośliny, które leczą, a to warstwową budowę lasu, gatunki drzew i krzewów, a to zwierzęta gospodarcze. Czasami z naszych wypraw przynosimy skarby przyrody ze sobą do klasy i je opisujemy, robimy makiety, dyskutujemy albo robimy zielniki. Poniżej kilka fotek z naszych wypraw.

Data dodania: 2022-08-01 11:54:12
Data edycji: 2022-08-01 11:55:40