Przeczytaj i przemyśl: „Edukacja jest kluczem do sukcesu w życiu, a nauczyciele wywierają trwały wpływ na życie swoich uczniów.” – Solomon Ortiz

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

XII Międzyszkolny Konkurs ''Chemiczna Głowa''

XII Międzyszkolny Konkurs ''Chemiczna Głowa''

15.03.2023 r. odbył się już XII Międzyszkolny Konkurs  "Chemiczna Głowa" w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu. W tym roku w konkursie wzięły udział 23 zespoły z całego województwa i walka o podium była bardzo zacięta. Naszą szkołę w głównym konkursie rezprezentowali uczniowie klasy 8: Natalia Glińska, Filip Kacperek i Mateusz Szulc. Niestety nie udało się zdobyć miejsca na podium, ale było bardzo blisko. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z zadaniem laboratoryjnym i zabrakło im tylko kilku punków z testu teoretycznego do podium. Bardzo nas cieszą tak wysokie  wyniki naszych uczniów w konkursie. Gratulujemy!

 

W trakcie konkursu głównego grupa kibiców: Ola Markiewicz, Karolina Polak i Michał Komodziński brała udział w grze terenowej, gdzie wykonywali różne zadania przygotowane przez uczniów ZSM nr 3. Również oni spisali się świetnie i bez problemu wykonali wszystkie zadania.

 

Warto wspomnieć również, że podczas otwarcia tegorocznego konkursu, nasza szkoła na czele z panią dyrektor Karoliną Pietrzyk, podpisała porozumienie partnerskie z Zespołem Szkół Miejskich nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu. Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli korzystać z warsztatów przygotowanych w ich laboratoriach chemicznych i lepiej przygotować się do konkursów oraz nabyć doświadczenie w pracy ze szprzętem laboratoryjnym.

 

Data dodania: 2023-03-15 18:30:01
Data edycji: 2023-03-17 21:14:36
Ilość wyświetleń: 128

1% podatku

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły
Uczenie się jest skarbem, który podąży za swoim właścicielem wszędzie.
Simone Weil
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook