Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W poniedziałek 26 września przeprowadziliśmy wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Głosowali uczniowie klas 4-8. Sposrod kandydatów, którzy kusili od kilku tygodni plakatami wyborczymi, wybrano Nadię Chmielewską z klasy 8a. Wspierać ją będą Roksana Glińska, Karolina Polak i Michał Komodziński. Oczywiście grono działające we współpracy z SU jest zdecydowanie większe i bardzo nas to cieszy. Opiekunem Samorządu jest pani Ewa Sobiesierska. Uczniowie mają także wsparcie w Rzeczniku Praw Ucznia, którego funkcję pełni pani Ania Andryszczyk. Naszej przewodniczącej gratulujemy i życzymy owocnej współpracy z całą społecznością naszej szkoły.

Data dodania: 2022-09-26 15:21:48
Data edycji: 2022-10-02 15:22:10