Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Nadszedł ten dzień - 24 czerwca, który był wyczekiwany przez wszystkich: najmłodszych, troszeczkę starszych i nauczycieli. Całą uroczystość rozpoczęła msza w kościele, po której uczniowie udali się do szkoły. W tym roku nareszcie (już bez obostrzeń covidowych) mogliśmy się wszyscy spotkać na wystrojonej sali gimnastycznej.  Pani Dyrektor Bożena Starczewska wraz z wychowawcami wręczyła podziękowania, nagrody, dyplomy i świadectwa z paskiem, na które zapracowali najbardziej ambitni uczniowie naszej szkoły.  Z przyjemnością wysłuchaliśmy części artystycznej: rewelacyjnie na akordeonie zagrał Michał z klasy 3, a w wakacyjny nastrój wprowadziły nas piosenki najmłodszych dzieci oraz chórku z klasy 5 i 7.  Szczególne podziękowania tego dnia otrzymały również Panie: Bożena Borecka-Wanat (nauczycielka języka polskiego i niemieckiego), Bożena Magura (pedagog) oraz Pani Dyrektor Szkoły Bożena Starczewska, które po wielu latach pracy przechodzą na zasłużoną emeryturę. Samorząd Uczniowski uczcił Ich pracę wzruszającymi podziękowaniami, bukietami kwiatów oraz wyjątkowymi „świadectwami z czerwonym paskiem”. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Po apelu wszyscy udali się do swoich sal, aby otrzymać cenzurki, pożegnać się z Paniami i rozpocząć wakacje.

Data dodania: 2022-06-24 16:51:25
Data edycji: 2022-07-05 18:42:11