Szkolny konkurs wiedzy o ZAKSIE

W środę 26 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o drużynie siatkarskiej Grupa Azoty ZAKSA. W konkursie mógł wziąć udział każdy chętny. Zgłosiło się 13 uczestników z różnych klas, najmłodszym był Niko z klasy 1, a najstarszymi dziewczyny z klasy 8. Konkurs odbył się w formie testu. Zawodnicy musieli odpowiadać na różnorodne pytania z zakresu wiedzy siatkarskiej, jak i wiedzy o drużynie ZAKSY. Po sprawdzeniu testów okazało się, że największą ilość punktów i I miejsce zdobyła Natalia Glińska z klasy 8, II miejsce Laura Bałazińska z klasy 5, a na 3 pozycji uplasowała się Julka Komodzińska z klasy 6. Na najbliższym szkolnym apelu dziewczyny zostaną uhonorowane dyplomami i upominkami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Jednocześnie mocno trzymamy kciuki za Grupę Azoty ZAKSA, która jest już w finale PlusLigi i zmierzy się z Jastrzębskim Węglem w walce o złoto. To będzie prawdziwy pojedynek gigantów.

Data dodania: 2023-04-28 20:45:26
Data edycji: 2023-04-30 18:25:12