Cytat miesiąca: „Najpiękniejszą wiosną jest dobroć serca.” Nikolaus Lenau

Święto futbolu - Mundialowa strefa kibica w naszej szkole

Nasza Pani Ewa jest pasjonatką wielu sportów, ale jej ulubionymi są: siatkówka, piłka nożna i piłka ręczna. Z okazji Mistrzostw Świata w Katarze zorganizowała w naszej szkole Mundialową Strefę Kibica. W wyjątkowym dla naszej reprezentacji dniu ( 30 XI - mecz z Argentyną o wyjście z grupy) wszyscy założyliśmy koszulki, czapeczki, szaliki w naszych narodowych barwach. Dziewczyny z klasy 6 malowały chętnym buzie w barwach bieli i czerwieni. Na lekcjach wuefu klasa 1 i klasa 5 rozegrały mecze piłkarskie. Podczas długiej przerwy wszyscy fani piłki nożnej zebrali się z flagami na holu, by pośpiewać znane futbolowe przyśpiewki, wspólnie wykrzyczeć "Polska gola! Polska wygra mecz!". Pani Ewa objaśniała również jaki musi być wynik meczu, by udało się przejść naszej reprezentacji do dalszego etapu, jak zagrają przeciwko sobie - Robert Lewandowski i Leo Messi. Ten dzień był również wyjątkowy dla naszych gości z przedszkola. Przyszli do nas z wizytą, by uczestniczyć w różnych warsztatach, ale chętnie postrzelali do bramki, posłuchali przyśpiewek i obiecali, że będą trzymać kciuki za naszych piłkarzy. Życzymy naszym wspaniałym futbolistom wygranej i wyjścia z grupy - POLSKA GOLA!

Data dodania: 2022-11-30 20:32:16
Data edycji: 2022-11-30 20:34:29