Cytat miesiąca: „Nie możemy pomóc wszystkim, ale każdy z nas może pomóc komuś.” Ronald Reagan
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Siatkówka łączy narody - Szkolny Klub Kibica

W sobotę 25 listopada nasz Szkolny Klub Kibica w pełnym składzie zameldował się w hali Azoty. W naszym zespole mieliśmy ucznia z Ukrainy, który mimo, że sympatią był z nami i ZAKSĄ, ale sercem kibicował Barkom Każany Lwów. I chyba Serhii przyniósł naszym rywalom szczęście, bo dobrze dysponowana w tym meczu ekipa ze Lwowa odniosła zwycięstwo wygrywając 3 do 1. Mecz był niesamowity, pełen widowiskowych akcji i trudnych sytuacji, ale niestety ZAKSA musiała się poddać, bo przeciwnicy wykazali się doskonałą formą. Prawdą jest powiedzenie że "sport łączy narody i ludzi" - można stać na trybunach obok siebie, mieć różne szaliki, flagi i kibicować swoim drużynom, a potem uścisnąć wzajemnie ręce. Sport to uniwersalny język, który łączy ludzi z całego świata, bez względu na kolor skóry, wiek, religię czy pochodzenie. Niezwykłości i piękna tego zjawiska mieliśmy okazję doświadczyć na sobotnim meczu. Dziękujemy Panu Pawłowi Serafinowiczowi za umożliwienie wejścia na mecz.

Data dodania: 2023-11-25 19:09:53
Data edycji: 2023-11-28 22:03:13