SEGREGUJEMY ŚMIECI - zajęcia z ekologii w Miejskiej Bibliotece Publicznej w DK ''LECH''

SEGREGUJEMY ŚMIECI - zajęcia z ekologii w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w DK ''LECH''
W piątek 24 listopada uczniowie klasy 1 wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni na zajęcia z ekologii do Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 4 mieszczącej się w Domu Kultury LECH. Podczas spotkania przemiła Pani Bibliotekarka próbowała zachęcić dzieci do dbania o środowisko i właściwą segregację śmieci. Zajęcia rozpoczęły się od wysłuchania historyjki o niepoprawnym wyrzucaniu papierków, ogryzków i plastiku, potem dzieciaki same przygotowywały kolorowe kosze na śmieci i uczyły się właściwej segregacji, a na koniec oglądały czasopisma i książki o tematach ekologicznych. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające, teraz każdy Pierwszak wie, gdzie wyrzucić skórkę z banana, a gdzie złamaną linijkę, że warto mieć wielorazowa siatkę na zakupy, wielorazowy pojemnik na śniadanie i bidon na wodę.  Fotorelacja ze spotkania poniżej.

Data dodania: 2023-11-24 19:09:15
Data edycji: 2023-11-28 22:03:26