''Razem Raźniej''- spotkanie z przedszkolakami

W ramach współpracy partnerskiej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Publicznego Przedszkola nr 10 dnia 20 listopada 2023 roku zagościły u nas przedszkolaki. Pomimo brzydkiej pogody dzieci przyszły z uśmiechami na twarzach. Gdy zmieniły obuwie i zostawiły okrycia wierzchnie w szatni zostały oprowadzone po szkole. Zobaczyły między innymi: jadalnię, skrzydła (przy których zrobiły wspólne zdjęcie) oraz strefę relaksu. Następnie uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i udali się na zajęcia muzyczne oraz zajęcia z kodowania z robotem Photon-em. Po tych zajęciach cała grupa udała się na salę gimnastyczną, gdzie mieli zajęcia sportowe w formie stacji. Po zajęciach sportowych dzieci udały się na smaczny poczęstunek przygotowany przez panie Kucharki. Po zakończonej wizycie dzieci wróciły do przedszkola.

Zapraszamy na kolejne zajęcia i do Naszej Szkoły.

Data dodania: 2023-11-20 19:51:13
Data edycji: 2023-11-22 20:00:48