Przedstawienie pt. ''Baśniowe kłopoty'' w DK Lech

Czwartkowe popołudnie 25 maja w Domu Kultury ,,Lech"  zgromadziło wielu mieszkańców osiedla Blachownia, w tym przedszkolaków, Rodziców, uczniów i nauczycieli. W tym dniu odbyła się premiera przedstawienia pt. ,,Baśniowe kłopoty", w którym wystąpili uczniowie z klasy 4a, 5a i dwie uczennice z klasy 8a  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10. Pani Anna Andryszczyk i Agnieszka Wojtyła-Melson to nauczycielki, które w szkole prowadzą zajęcia teatralne w ramach innowacji. Przez cały rok szkolny pracowały na zajęciach tworząc scenariusz, scenografię, dobierając muzykę, ćwicząc role. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Sala była pełna. Emocji, wzruszeń i śmiechu było co nie miara. Dzieci wcielały się w role bajkowych postaci, pięknie tańczyły i śpiewały. Zaskoczyły swoim występem całą widownię, która głośno domagała się kolejnych występów. Z pewnością dzieci jeszcze nie raz zaskoczą wszystkich swoim talentem, kreatywnością, sztuką teatralną. Dziesiątka to szkoła, w której dzieci nie tylko odkrywają swoje talenty, ale je rozwijają i doskonalą. A sukces goni sukces. Gratulacje dla wszystkich aktorów!!!

Data dodania: 2023-05-25 23:54:14
Data edycji: 2023-06-01 22:35:58