Promujemy Młode Talenty

Dzisiaj w tym cyklu przedstawiamy młodego muzyka ucznia 3 klasy naszej szkoły Michała.

W dniach 13-15.06.2022 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu zaplanowano cykl koncertów mających na celu promocję szkoły oraz propagowanie gry na instrumentach.

Podczas występów każdy z wykonawców prezentował inny instrument m. in. klarnet, trąbkę, puzon, skrzypce, gitarę, ksylofon i akordeon. Michał jako uczeń klasy 2 (szkoły muzycznej) reprezentował szkołę poprzez grę na akordeonie oraz promocję tego instrumentu. Gratulujemy młodemu artyście.

Podczas występów oprócz niesamowitych dźwięków muzyki goście mogli zaznajomić się z instrumentami oraz samodzielnie spróbować gry.

Data dodania: 2022-06-14 17:36:42
Data edycji: 2022-07-05 18:12:05