POZNAJEMY PIĘKNO KOTLINY KŁODZKIEJ - KLASA 3 ZIELONA SZKOŁA W POLANICY ZDROJU cz 2

Dzisiaj pożegnaliśmy się z Polanicą. Pierwsze dni spędziliśmy na objeżdżaniu najpiękniejszych zakątków Kotliny Kłodzkiej ( opisaliśmy to w 1 części naszej relacji). Kolejne dni przeznaczyliśmy na poznanie miasteczka i jego okolic. Codziennie maszerowaliśmy do pijalni na degustację leczniczych wód, spacerowaliśmy wśród rododendronów i azalii w polanickich parkach, chodziliśmy ścieżkami edukacyjnymi np. lasem do strefy mrowisk, zdrowotną Moniki Pyrek, wdrapywaliśmy się na wzgórze "Góralka". Każdy dzień obfitował w mnóstwo ciekawych zajęć sportowych, plastycznych, tanecznych, a jak z boiska przegonił nas deszcz to oglądaliśmy filmy w mini kinie i szaleliśmy na dyskotekach. Nie zabrakło kąpieli w aquaparku, rozgrywek w kręgielni i swawoli na placu zabaw. Na koniec pobytu poszliśmy na przepyszne polanickie lody i gofry. Oczywiście każdy musiał kupić pamiątki dla swoich najbliższych. Nasz wyjazd był idealną lekcją samodzielności, odpowiedzialności i integracji naszej klasy.
Niestety szybko co dobre szybko się kończy, z łezką w oku wróciliśmy do domów, do naszych kochanych rodziców, którzy za nami bardzo, ale to bardzo tęsknili.
Mimo, że wróciliśmy już z Zielonej Szkoły to w naszych głowach jeszcze długo pozostaną wspomnienia z tego niesamowitego wyjazdu.
Data dodania: 2023-06-18 23:11:12
Data edycji: 2023-06-18 23:14:07