Podsumowanie pierwszego semestru w kl. 4-7

W poniedziałek 26 lutego podsumowaliśmy pierwszy semestr roku szkolnego 2024/2025. Od września wielu uczniów ciężko pracowało na swój sukces osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce. W klasach 4-7 było to aż 23 osoby ze średnią co najmniej 4,75. Oto nas najlepsi: klasa 4a: Franciszek Pelc, Szymon Dronia, Zuzanna Janik, Zuzanna Lewandowska, Alicja Gralak, Maciej Kacperek, Bartosz Filusz, Milena Kajfasz, Anna Szymaczek, Kacper Cichoń, z klasy 5a: Mateusz Andryszczyk i Michał Bartodziej, z klasy 6a: Laura Bałazińska, Natalia Olejnik, Julia Żmuda , Lena Ciukało, Paweł Szymaczek, z klasy 7: Mateusz Gawenda, Aleksander Pelc, Julia Komodzińska, Małgorzata Braun, Miłosz Kiesieniowski. Spośród nich komisja stypendialna wybrała tych, którzy szczególnie zasłużyli na nagrodę i przyznano im nagrody pieniężne. Są to: Mateusz Andryszczyk i Michał Bartodziej z klasy 5, Natalia Olejnik, Laura Bałazińska i Paweł Szymaczek z klasy 6a oraz Mateusz Gawenda z klasy 7.

Poza tym nagrodzono tych uczniów, którzy wykazali się wyjątkowym poczuciem obowiązku i w ciągu minionego semestru nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej. Wśród nich znaleźli się: Maciej Kacperek, Bartosz Filusz, Zuzanna Janik, Franciszek Pelc, Anna Szymaczek z klasy 4, Karol Ilnicki z klasy 5, Sabina Gil - Książkiewicz z klasy oraz Paweł Szymaczek z klasy 6.

Ponadto wyróżniono tych uczniów, którzy reprezentowali szkołę w konkursach. Byli to Aleksander Pelc i Nio Tawfik, którzy wzięli udział w miejskim etapie Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Nio Tawfik i Szymon Jessa - uczestnicy Wojewózkiego Konkursu Języka Angielskiego, Julia Komodzińska i Vanessa Wicher - reprezentantki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, Natomiast uczennice Laura Bałazińska, Roksana Czekała, Larisa Trojnar, Natalia Olejnik reprezentowały szkołę w Konkursie Pieśni Patriotycznej.

Zostali wyróżnieni także nasi szkolni sportowcy, którzy biali udział w wielu zawodach i potyczkach z dobrymi wynikami:

Wszyscy nasi uczniowie są powodem do dumy. Szczerze gratulujemy wyróżnionym, a pozostałym życzymy odwagi, determinacji i siły, by nie poddawali się w zdobywaniu wiedzy.

Data dodania: 2024-02-26 19:02:57
Data edycji: 2024-02-26 19:15:28