Pierwszy dzień w szkole

Po rozpoczęciu roku szklonego nadszedł pierwszy dzień nauki. Dla uczniów klasy pierwszej był to dzień pełen wrażeń. Uczniowie zapoznawali się z budynkiem szkoły, pomieszczeniami oraz jej pracownikami. Byliśmy w sekretariacie i gabinecie Pani Dyrektor, przeszliśmy szkołę wszerz i wzdłuż. Sprawdziliśmy, gdzie są toalety, szatnia, jadalnia, strefa relaksu, biblioteka i sala gimnastyczna. Poznaliśmy także panie z obsługi: panie kucharki, panie woźne, pana konserwatora, panią sekretarkę oraz oczywiście panią dyrektor. Odwiedziliśmy też starszych kolegów w ich klasach. Teraz każdy pierwszak już nie zgubi się w szkole oraz wie do kogo zwrócić się o pomoc.

Data dodania: 2022-09-02 22:40:42
Data edycji: 2022-09-04 19:06:29