Pierwszaki na „grzybobraniu”

Nasze Pierwszaki chodzą do szkoły już półtora miesiąca. Każdy dzień szkolnego tygodnia, czy to słoneczny czy pochmurny, poświęcają na naukę w różnej formie. Poznają literki, cyfry, tańczą, malują, rysują, grają na flażoletach, bawią się, wędrują z Panią Basią po okolicy, wyjeżdżają na wycieczki, a nawet biorą udział w miejskich zawodach sportowych. Są śmiałe, wesołe, bardzo pomysłowe, chętnie uczestniczą w zajęciach i są wszystkiego ciekawe. Ostatnio na lekcjach dzieciaki poznały literkę L na podstawie wyrazu „las”. By utrwalić zdobytą wiedzę poszły na spacer do lasu, obejrzały film o życiu leśnych zwierząt, a na plastyce wykonały z pietruszki i ziemniaka grzyby jadalne i trujące. Prace wyszły fantastycznie, bo dzieciaki mogły oddać się swobodnej przyjemności tworzenia. Takie inne poznawanie niesie ze sobą wiele radości, zadowolenia, i co najważniejsze- szybciej trafia do głowy.

Data dodania: 2023-10-16 20:02:08
Data edycji: 2023-10-17 17:53:00