Otrzęsiny klasy 4

W poniedziałek 19 września nasi czwartoklasiści przeszli prawdziwy chrzest bojowy. Najstarsi uczniowie postanowili w sposób brawurowy przyjąć ich w poczet "starszyzny" szkolnej po ukończeniu edukacji w klasach I-III. Czwartaki przeniosły się w świat magii, elfów, trolli. Uczniowie ciężko się napracowali, żeby uwolnić swoją wychowawczynię, panią Agnieszkę, która została porwana. Dzieci musiały przejść próbę zwinności, spostrzegawczości, a nawet skosztować magicznych eliksirów... (Całe szczęście, że nikomu od tego nie wyrosły kocie uszy i ogony :) ).

Zabawa była fantastyczna. Wszyscy świetnie się bawili. A nasi ósmoklasiści: Ola, Nadia, Natalia, Oliwia i Michał spisali się na medal!

Data dodania: 2022-09-19 15:10:39
Data edycji: 2022-09-21 16:11:51