Cytat miesiąca: „Wypoczynek to nie jest bezczynność. Wypoczynek to praca nad regeneracją sił” Dale Carnegie
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Ostatni dzwonek – witamy wakacje

Nadszedł ten dzień - 21 czerwca, który był wyczekiwany przez wszystkich: najmłodszych, troszeczkę starszych i nauczycieli. Całą uroczystość rozpoczęła msza w kościele, po której uczniowie udali się do szkoły. Pani Dyrektor Karolina Pietrzyk wraz z wychowawcami wręczyła podziękowania, nagrody, dyplomy i świadectwa z paskiem, na które zapracowali najbardziej ambitni uczniowie. Jak co roku odbył się również plebiscyt „Kryształowe Serce”. To wyjątkowe wyróżnienie osób o „pięknych sercach” – wrażliwych, uczynnych i życzliwych. Tytuł i statuetkę otrzymało aż 11 uczniów. Ogłoszono również wyniki zbierania baterii – największą ilość zebrała Liwia Lecht i Filip Florczak z klasy 2 oraz Mikołaj Surmacz z klasy 3. Pani Ewa i Pani Ilona nagrodziły najlepszych szkolnych sportowców, a tytuł Sportowca Szkoły zdobyła Laura Bałazińska z klasy 6. Szczególne brawa i słodkości otrzymali uczniowie ze 100% frekwencją. Za pracę na rzecz społeczności osiedlowej podziękowano Julce, Hani, Roksanie i Michałowi. Na zakończenie apelu w wakacyjny nastrój wprowadził wszystkich taneczny występ dzieci z klasy 3. Po uroczystości wszyscy udali się do klas, by pożegnać się z wychowawcami.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek.

Całej szkolnej społeczności życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu każdego dnia oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Data dodania: 2024-06-21 19:51:02
Data edycji: 2024-06-22 19:51:43

1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420.

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej