Cytat miesiąca: "Nauka to pokarm dla rozumu" - Lew Tołstoj

Olek z klasy 7 laureatem w miejskim konkursie matematycznym.

13 czerwca 2024 roku w kinie Twierdza odbyła się "Gala wręczenia listów gratulacyjnych laureatom miejskich konkursów przedmiotowych". Na uroczystość został zaproszony uczeń naszej szkoły  Aleksander Pelc wraz z nauczycielką matematyki Agnieszką Wojtyłą-Melson oraz panią dyrektor Karoliną Pietrzyk. Olek zdobył czołowe miejsce w etapie miejskim Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, z czego jesteśmy bardzo dumni. Cieszy nas również fakt, że Aleksander jest dopiero w klasie 7 i mimo, że rywalizował z ósmoklasistami, osiągnął tak wysoki wynik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach za rok.

Data dodania: 2024-06-14 19:01:22
Data edycji: 2024-06-14 19:52:19