
Dnia 22.05.2026r w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża w Kędzierzynie-Koźlu odbył się rejonowy etap turnieju ,,Człowiek i jego środowisko”. Udział w nim wzięły również uczennice naszej szkoły: Oliwia Świerdza, Maria Szymaczek oraz Hanna Żmuda. Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Dziewczyny poradziły sobie znakomicie. Hania zdobyła 3 miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu okręgowego.
Udział w konkursie był okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Wszystkie uczestniczki wykazały się dużym zaangażowaniem, wiedzą i umiejętnością radzenia sobie z wymagającymi zadaniami. Gratulujemy dziewczętom osiągniętych wyników i życzymy Hani powodzenia podczas etapu okręgowego.





47-225 Kędzierzyn-Koźle
Szkolna 3