Cytat miesiąca: „Nie możemy pomóc wszystkim, ale każdy z nas może pomóc komuś.” Ronald Reagan
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

NASZE BALE W KARNAWALE

NASZE  BALE  W  KARNAWALE

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, która jest bardzo lubiana przez dzieci i młodzież. Tak też było w naszej szkole, bawiliśmy się w dniu 5 lutego – klasy najmłodsze i 7 lutego - klasy starsze zamieniły bal na karnawałowe disco. Do bali przygotowywaliśmy się już troszkę wcześniej, młodsze klasy lepiły ekologiczne łańcuchy ze starych gazet, dmuchały balony, a siódmoklasiści wszystkie te ozdoby pozawieszali na ścianach korytarzy. Było kolorowo i świetliście, bo jeszcze mrugała choinka i dyskotekowe kule.

Wszystkie dzieciaki z przyjemnością poprzebierały się za bohaterów znanych bajek, przedstawicieli różnych zawodów. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spidermanów, Batmanów …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiechy nie znikały z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Chętni brali udział w różnorodnych zabawach, konkursach i zdobywali nagrody ufundowane przez Klasowe Rady Rodziców. Bale umożliwiły dzieciom i wychowawcom wspólne spędzenie czasu w miłej i wesołej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów, za dyskotekowe oświetlenie  oraz za przygotowanie słodkich poczęstunków. Podziękowania należą się również Majce, Lilce, Julce, Roksanie, Martynie i Mateuszowi z klasy 7 za pomoc i muzyczną oprawę. Kolejne bale karnawałowe już za rok. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych karnawałowych szaleństw.

Data dodania: 2024-02-10 11:40:55
Data edycji: 2024-02-12 21:10:40
Ilość wyświetleń: 287

1% podatku

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły
Uczenie się jest skarbem, który podąży za swoim właścicielem wszędzie.
Simone Weil
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej