Narodowe Czytanie

2 września 2022 roku nasi uczniowie z klasy 8a wzięli udział w corocznym święcie literatury polskiej pod hasłem „Narodowe Czytanie”. Na kozielskim rynku zebrali się przedstawiciele samorządu, instytucji, służb mundurowych i uczniów, którzy czytali fragmenty ballad Adama Mickiewicza. Nasi uczniowie: Kamila D., Natalia D., Natalia G. i Michał K. pięknie zinterpretowali fragment utworu ,,Lilije”. Ich wystąpienie można zobaczyć na stronie Facebook’a Miejskiej Biblioteki Publicznej. Rozpoczyna się dokładnie od momentu: 44:20. Zachęcamy do obejrzenia.

Data dodania: 2022-09-02 13:45:04
Data edycji: 2022-09-12 13:46:29