Mistrzostwa Powiatu Unihokeja

Dnia 25.10.2023r. zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów był Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 18 w Cisowej. W tym roku naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy 7 w składzie: Julia Hornicka (kapitan), Małgorzata Braun (bramkarz), Roksana Glińska, Martyna Hajduczek, Julia Komodzińska, Hanna Pietrek, Vanessa Wicher.  W meczu decydującym o wejście do finału wojewódzkiego, przegrałyśmy z  Publiczną Szkołą Podstawową nr 9, ostatecznie plasując się na 3 miejscu.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce ZSP nr 1 PSP18 Cisowa

2 miejsce PSPnr 9

3 miejsce PSP nr 10

Gratulacje dla naszych "hokeistek" za zaangażowanie, wolę walki do końca i godne reprezentowanie naszej szkoły. Tak trzymać! Brawo DZIEWCZYNY!!!

Data dodania: 2023-10-25 19:57:28
Data edycji: 2023-10-27 19:57:34