Przeczytaj i przemyśl: „Edukacja jest kluczem do sukcesu w życiu, a nauczyciele wywierają trwały wpływ na życie swoich uczniów.” – Solomon Ortiz

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Laboratoria Przyszłości- W kuchni

Laboratoria Przyszłości- W kuchni

Niby tylko dwie kromki chleba z różnego rodzaju dodatkami, podane na ciepło, zrobione dosłownie tuż przed podaniem na talerz. Można ich nie jeść dłuższy czas, ale kiedy tylko wylądują na talerzu, ich jedzenie wciąga do tego stopnia, że jak tylko znikną, od razu robimy następne. Sprawdzą  się na śniadanie, na kolację i jako przekąska. Są łatwe w przygotowaniu i nie zabierają dużo czasu.

Zastanawiacie się o czym jest mowa? Oczywiście o tostach!

Uczniowie klasy 8 na zajęciach kreatywnych z panią Moniką, mieli okazję przygotować tosty na różne sposoby. Wykonali te najbardziej klasyczne czyli z serem, salami i ketchupem, z dodatkiem pieczarek, a także na słodko z czekoladą. Najwięcej satysfakcji przyniosło samodzielne ich wykonanie. Do pracy wykorzystaliśmy urządzenia i przybory kuchenne, które pochodzą ze wsparcia finansowego Laboratoria Przyszłości w ramach inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Data dodania: 2023-01-13 22:25:51
Data edycji: 2023-01-13 22:33:46
Ilość wyświetleń: 22

1% podatku

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły
Uczenie się jest skarbem, który podąży za swoim właścicielem wszędzie.
Simone Weil
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook