Przeczytaj i przemyśl: „Edukacja jest kluczem do sukcesu w życiu, a nauczyciele wywierają trwały wpływ na życie swoich uczniów.” – Solomon Ortiz

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Laboratoria Przyszłości i Laboratorium Smaku

Laboratoria Przyszłości i Laboratorium Smaku

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W ramach Laboratoriów Przyszłości nasza szkoła otrzymała od państwa wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy zakupić  sprzęt stanowiący wyposażenie pracowni informatycznej i technicznej.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne, dlatego też postanowiono utworzyć pracownię kulinarną. „Laboratorium smaku” wznawia swoją działalność. Część pieniędzy z projektu przeznaczono więc na zakup sprzętu kuchennego. Do użytku posiadamy opiekacze, piekarnik elektryczny, blender, mikser oraz kuchenny robot wielofunkcyjny. Są także kolorowe fartuszki i rękawice kuchenne. Chętni uczniowie będą mogli przez cały rok zdobywać praktyczne umiejętności i ciekawie spędzić czas. Za nami wspólne przygotowywanie zdrowego śniadania. Pierwsze zajęcia kulinarne mają za sobą także dzieci z klasy IV. Robiliśmy tosty i sandwicze korzystając z opiekaczy. Zapraszam do fotorelacji.

Data dodania: 2022-11-19 21:36:06
Data edycji: 2022-11-19 21:39:06
Ilość wyświetleń: 83

1% podatku

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420.
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły
Uczenie się jest skarbem, który podąży za swoim właścicielem wszędzie.
Simone Weil
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook