Cytat miesiąca: „Wypoczynek to nie jest bezczynność. Wypoczynek to praca nad regeneracją sił” Dale Carnegie
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Klasa 4a w Muzeum Blechammer 1944

Mimo, że czujemy już klimat wakacji, ciągle aktywnie zdobywamy wiedzę. 19 czerwca uczniowie klasy 4a odwiedzili Muzeum Blechammer 1944 w Blachowni. To ważne dla nas miejsce. Nie tylko ze względów historycznych - dzięki zbiorom i ekspozycjom, można tu poznać historię naszego osiedla ściśle związanego z Bitwą o paliwo. Uczniowie wysłuchali krótkiej historii dotyczącej ich Małej Ojczyzny, poznali fakty, dotąd im nieznane i dowiedzieli się, że najbliższa okolica pełna jest jeszcze nieodkrytych tajemnic. Niektórzy uczniowie wykazali się sporą już wiedzą o swojej okolicy i historii Polski, dzięki czemu zdobyli nagrody w mini quizie. Dziękujemy Panu Waldemarowi Ociepskiemu za oprowadzenie nas i opowiedzenie tylu ciekawych informacji. Na pewno jeszcze do Muzeum zawitamy.

Data dodania: 2024-06-19 22:21:03
Data edycji: 2024-06-19 22:32:27

1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420.

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej