Igrzyska dzieci ''Gry i zabawy''

Dnia 31.01.2024r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rywalizacji sportowej Igrzysk Dzieci "Gry i zabawy" na szczeblu powiatu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice z klasy drugiej, trzeciej i czwartej. W zawodach startowało 15 szkół z powiatu kędzierzyńsko- kozielskiego. Drużyny rywalizowały ze sobą w 8 konkurencjach. Rywalizacji towarzyszyły wielkie emocje, świetna zabawa i zaangażowanie. Wszyscy uczniowie walczyli dzielnie do samego końca. Nasza szkoła wywalczyła 3 miejsce w kategorii dziewcząt i 6 miejsce w kategorr chłopców. Gratulujemy  wspaniałym  sportowcom udziału w zawodach! :)

Drużynę dziewcząt reprezentowały : A.Czepul, Z.Janik, M.Kajfasz, A.Kozłowska, Z.Lewandowska, A.Szymczak, M.Szymczak, H.Żmuda

Drużynę chłopców reprezentowqali: T.Barton, Sz.Dronia, B.Filusz, Sz.Jankowski, J.Krzyżanowski, F.Pelc, B.Schutze, M.Surmacz, M.Zmarzły.

Data dodania: 2024-01-31 11:32:38
Data edycji: 2024-02-12 21:11:37