Cytat miesiąca: "Nauka to pokarm dla rozumu" - Lew Tołstoj

I Festyn Rodzinny w naszej szkole

W piątek 10 maja odbył się w naszej szkole I Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły przy współpracy z Radą Osiedla Blachownia i Radą Osiedla Przyjaźni. Było to radosne popołudnie w naszej szkole, gdzie uczniowie i ich rodziny mogły się zintegrować z całą społecznością szkolną. Podczas festynu gościliśmy Policję oraz Zakładową Straż Pożarną. Wśród atrakcji dla dzieci znalazły się dmuchańce sponsorowane przez Transsystem Wieczorek oraz animacje Pana Żaby. Dziękujemy również za gry i zabawy zorganizowane przez  harcerzy oraz tatuaże i zaplatanie warkoczyków przez nasze licealistki: Natalię, Maję, Michalinę i Oliwię. Nie zabrakło też przepysznego żurku przygotowanego przez nasze panie kucharki oraz kiełbasy z grilla, którą upiekli rodzice. Wszystkim organizatorom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Data dodania: 2024-05-10 10:52:26
Data edycji: 2024-05-15 20:16:24