Egzamin na kartę rowerową

Przełom maja i czerwca to czas, w którym każdego roku w naszej szkole odbywa się egzamin na kartę rowerową.

Uczniowie po kilku miesięcznej nauce przepisów, zasad ruchu drogowego, obsługi technicznej roweru oraz pomocy przedmedycznej, przystąpili do pierwszej części egzaminu- części teoretycznej. Osoby, które pomyślnie zdały test pisemny przystąpiły w komplecie do części praktycznej. Z przygotowanym na boisku torem zmierzyło się 14 uczniów. Choć sygnalizowali zdenerwowanie przed jazdą po torze to okazało się, że ostatecznie nie stanowił on dla zdających większego problemu. Wszystkim uczniom, którzy otrzymali swoje pierwsze „prawo jazdy” życzymy bezpiecznych tras rowerowych i szerokiej drogi.

Data dodania: 2022-06-14 18:03:38
Data edycji: 2022-07-05 18:11:42