Dzień Szalonej Fryzury

Kolejny "piątek na wesoło" w naszej szkole. Tym razem rozmawialiśmy o higienie osobistej i o dbałości o czysty, schludny wygląd. Na korytarzach można było spotkać dzieci w koczkach, warkoczykach, kokardach, kitkach, a co niektórzy pofarbowali, pobrokatowali swoje włosy, a jeszcze inni założyli kolorowe peruki lub dodali osobliwe ozdoby. Wśród dzieci niesamowitą kreatywnością wykazał się Michał z kl 3 , Zuzia z kl 2, Samanta i Oliwia z kl 1, Mateusz z kl 5 i cała grupka dziewczyn z kl 4. Wśród pracowników szkoły bezapelacyjnie wygrał Pan Artur za kompletny "outfit" Slasha z Guns N'Roses. Wszystkim, którzy włączają się do naszych zabaw mówimy "dziekujemy", a tych, którzy się wahają lub wstydzą zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. Udowadniamy, że w szkole można nie tylko się uczyć, ale również wesoło spędzać czas.

Data dodania: 2022-06-03 23:23:14
Data edycji: 2022-07-05 18:45:26