Cytat miesiąca: "Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego ..." - Phil Bosmans

Dzień Gier Planszowych

Dzień Gier Planszowych to coroczne święto miłośników planszówek, obchodzone 10 października. Oczywiście w naszej szkole także uczciliśmy to święto. Uczniowie klasy 5a i 6a na zajęciach kreatywnych mieli okazje zmierzyć się z różnego rodzaju planszówkami.

Warto wspomnieć, że gry planszowe to nie tylko sposób na relaks, ale także rozrywka rozwijająca wiedzę, koncentrację i wyobraźnię. To prawdziwy sport intelektualny, angażujący pamięć, planowanie, dedukcję i liczenie. Spotkania przy planszówkach to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, a także sposób na budowę więzi przy wspólnej zabawie.

Zapraszamy do świętowania nawet każdego dnia– grajcie w gry planszowe!

Data dodania: 2024-10-11 11:22:25
Data edycji: 2024-10-14 11:26:26