„CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki”- Międzynarodowy Projekt Edukacyjny

W roku szkolnym 2023/2024 biblioteka szkolna bierze udział w projekcie „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”. Tegoroczna edycja odbywa się pod kryptonimem: „Na tropach dobroczynności”. Celem tego przedsięwzięcia jest nie tylko zachęcenie uczniów do czytania książek ale pogłębienie wiedzy na temat dobroczynności. Projekt ten trwa przez cały rok szkolny. W tym czasie uczniowie zobowiązani są do wykonania konkretnych zadań. Uczestnikami projektu jest klasa druga. Do wspólnego czytania została wybrana książka pani W. Kosmowskiej „Dziewczynka z parku”. Na pierwszym spotkaniu wysłuchaliśmy historii Andzi, uczniowie wypełnili lekturniki i zapoznali się z przygodami Chmurki Tosi.

Przed nami cały rok ciekawych przygód, kreatywnych  zadań i dużo uśmiechu. Zachęcamy do śledzenie naszych poczynań oraz do obejrzenia fotorelacji.

Data dodania: 2023-11-17 11:56:15
Data edycji: 2023-11-18 12:18:29