Bale karnawałowe

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, która jest bardzo lubiana przez dzieci i młodzież. Tak też było u nas, w dniu 25 i 26 stycznia. Do bali przygotowywaliśmy się już troszkę wcześniej, młodsze klasy lepiły łańcuchy, dmuchały balony, a starsi wszystkie ozdoby pozawieszali na ścianach korytarza. Było kolorowo i świetliście, bo jeszcze mrugała choinka i dyskotekowe kule.
Młodsze i starsze dzieciaki z przyjemnością poprzebierały się za bohaterów znanych bajek, przedstawicieli różnych zawodów. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider Manów, Batmanów …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Nawet organizatorka - Pani Ewa zaskoczyła dzieci swoim przebraniem. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Chętni brali udział w różnorodnych zabawach, konkursach i zdobywali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Bale umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie popołudniowego czasu w miłej atmosferze. Wspólne zabawy przyniosły wiele radości naszym wychowankom, a to przecież było głównym celem.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów oraz słodkich poczęstunków. Kolejne bale karnawałowe już za rok. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych karnawałowych szaleństw.
Data dodania: 2023-01-26 20:36:37
Data edycji: 2023-01-29 20:36:49