Absolwent/Absolwentka Roku 2023

Szanowni Państwo i Kochani Uczniowie

Mam zaszczyt przedstawić Państwu kandydatów do zaszczytnego tytułu „Najlepszy Absolwent/Absolwentka Roku 2023” Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Kędzierzynie-Koźlu.

Tytuł "Najlepszego Absolwenta/ Absolwentki  Roku" przyznaje się naszym wybitnym uczniom - absolwentom, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce, wykazali się aktywną postawą i zaangażowaniem w życie szkoły oraz wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka. Reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych, brali udział w zawodach sportowych zdobywając wysokie miejsca.

W tym roku szkolnym do tytułu  "Najlepszy Absolwent/Absolwentka  Roku 2023" Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu

zostali nominowani następujący uczniowie:

Natalia Danysz

Kamila Dronia

Natalia Glińska

Dawid Jeziorski

Filip Kacperek

Michał Komodziński

Mateusz Szulc

20  czerwca zbiera  się Kapituła, która po przeliczeniu wszystkich punktów, jakie zdobyli nominowani uczniowie, zgodnie z  ustalonym regulaminem wyłoni "Najlepszego Absolwenta/ Absolwentkę  Roku 2023" Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10

Gratulujemy nominowanym osobom i czekamy na werdykt Kapituły.

Dyrektor Karolina Pietrzyk

Data dodania: 2023-06-19 11:06:41