Cytat miesiąca: „Najpiękniejszą wiosną jest dobroć serca.” Nikolaus Lenau

Studio Blaszka to nasze szkolne koło filmowe, które zachęca uczniów do kreatywnego i aktywnego działania w celu tworzenia dzieła filmowego i animacji poklatkowych.

W naszej szkole działa od 2015 rok i od tamtej pory wielu uczniów zasiliło jej szeregi. Powstało wiele filmów i animacji poklatkowych. Zdobyliśmy parę nagród mi.in. I miejsce w konkursie „STOP przemocy rówieśniczej" zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod patronatem Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu; nasze dzieła były prezentowane poza konkursem podczas Międzynarodowych Festiwali Filmowych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka"; relacjonowaliśmy szkolne przedstawienia teatralne.

Studio Blaszka nadal się rozwija, a uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie dołączają do naszego zespołu. Abyśmy mogli dalej działać potrzebujemy jednak wsparcia finansowego, dzięki któremu będziemy mogli dokupić brakujący, a konieczny sprzęt, czy chociażby plastelinę potrzebną podczas tworzenia animacji poklatkowej. Dzięki Fundacji Studenckiej "Młodzi-Młodym" można nam pomóc. Bardzo prosimy o przekazanie 1% i wspieranie Młodych Filmowców.

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420

Wpłat indywidualnych można dokonywać na rachunek bankowy: 35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A. , w tytule wskazując dopisek Partnera: PSP nr 10 Kędzierzyn- Koźle 1420

Bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia naszych osiągnięć na stronie szkoły lub na naszym Facebook’u.

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2022-09-12 21:01:25