Dobrze jemy ze szkołą na widelcu.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Kubusiowi Przyjaciele Natury

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych, poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś. Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie je do ruchu już od najmłodszych lat.


Czytaj więcej o: Kubusiowi Przyjaciele Natury

Ogólnopolski program edukacyjny "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu"

Przejdź do - Ogólnopolski program edukacyjny "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu"

Nasza szkoła, już kolejny raz, bierze udział w programie "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu", którego celem jest przede wszystkim edukacja w zakresie zdrowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania.


Czytaj więcej o: Ogólnopolski program edukacyjny "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu"

"Dobrze jemy ze szkołą na widelcu" - edycja II

Przejdź do - "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu" - edycja II

Przed feriami nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w drugiej części programu "Dobrze jemy ze szkoła na widelcu". Rozmawialiśmy o tym, skąd się bierze jedzenie na sklepowych półkach, poznaliśmy zasady prawidłowego zachowania się przy stole w restauracji oraz właściwego ułożenia sztućców.


Czytaj więcej o: "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu" - edycja II

Warsztaty kulinarne

Przejdź do - Warsztaty kulinarne

Nasza szkoła bierze udział w programie "Dobrze jemy ze szkołą na widelcu", którego celem jest przede wszystkim edukacja w zakresie zdrowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania. Program został przygotowany we współpracy z dietetykami, pedagogami i objęty patronatem Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Instytutu Żywności i Żywienia, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Rzecznika Praw Dziecka. 


Czytaj więcej o: Warsztaty kulinarne