mgr inż. Jolanta Musiał

Jestem katechetą, bibliotekarzem oraz nauczycielem wychowania do życia w rodzinie. Z naszą szkołą związana jestem od początku. To tu chodziłam jako uczeń i tu pracuję jako nauczyciel.

Jestem mgr inż. Komputerowych systemów zarządzania produkcją. Jednak podczas studiów na Politechnice Opolskiej, podjęłam studia Teologiczne na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. To właśnie tam odkryłam, co chciałabym w życiu robić. Praca z dziećmi przynosi mi ogromną satysfakcję, a każdy dzień jest nieprzewidywalny. Do pracy motywują mnie słowa dzieci, które na moją informację o końcu lekcji, odpowiadają „ Już? Tak szybko? Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie w nauczaniu i nie tylko. Cenię sobie szczerość i codzienny uśmiech. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje i rozwijam umiejętności. Ukończyłam studia z zakresu Bibliotekoznawstwa oraz Nauczania Wychowania do życia w rodzinie.

Obserwując zmieniające się potrzeby uczniów, w tym roku szkolnym podjęłam studia: „Integracja sensoryczna  – diagnoza i terapia”.

Prywatnie lubię piesze wędrówki po górach oraz morze.

Namiętnie pochłaniam książki polskim pisarzy oraz słucham muzyki filmowej.

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Data dodania: 2022-06-05 14:50:16