6 grudnia - Mikołajki

Pójście do szkoły 6 grudnia to czysta przyjemność, bo nawet pierwszaczki wiedzą, że to mikołajki. Mikołajki to radosny, pełen dziecięcych uśmiechów dzień. Już od samego rana po korytarzach naszej szkoły spacerowały dzieci w charakterystycznych czerwonych czapeczkach, reniferowych opaskach i kolorowych sweterkach. W tym roku mikołajki rozpoczęliśmy od wyjazdu do kina Chemik, gdzie młodsi uczniowie obejrzeli film "Dziwny świat", a starsi "Czarną Panterę". Po powrocie do szkoły czekała nas miła niespodzianka - Pani Dyrektor w mikołajkowej czapeczce częstowała wszystkich słodkościami i zapowiedziała wizytę "tajemniczego gościa". Już podejrzewaliśmy kto to może być. Cichutko siedzieliśmy w ławeczkach, by móc usłyszeć dzwoneczki i "ho ho ho!". W naszej szkole wszyscy uczniowie zasłużyli na prezenty, co potwierdził przybyły do każdej z klas Mikołaj targając wypchany po brzegi worek z prezentami. W podziękowaniu za otrzymane prezenty śpiewaliśmy piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Poniżej fotorelacja z naszych mikołajek.

Data dodania: 2022-12-06 20:39:29
Data edycji: 2022-12-11 20:39:38