Cytat miesiąca: „Najpiękniejszą wiosną jest dobroć serca.” Nikolaus Lenau

Zawodowy tydzień IV

W dniach 21-23 listopada uczniowie klasy 8 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez szkoły średnie z naszego powiatu. Uczniowie brali udział w warsztatach promujących zawód technika pojazdów samochodowych, reklamy, spedytora, żywienia i usług gastronomicznych, technologii chemicznej, analityka, ochrony środowiska, usług fryzjerskich i fryzjera, rachunkowości, ekonomisty czy nawet w zajęciach dla chętnych do klasy mundurowej. W ramach projektu nasi podopieczni mieli okazję odwiedzić Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich, Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte oraz Centrum Kształcenia Zawodowego. W trakcie wizyt w szkołach uczniowie mieli okazję poznać nauczycieli przedmiotów zawodowych, posłuchać informacji o charakterystyce wybranych zawodów oraz zapoznać się z przyszłymi szkołami.

Dziękujemy opiekunom, Pani Joli Musiał, Panu Michałowi Izbickiemu oraz Pani Dobrosławie Tokarskiej za zabranie naszych uczniów na spotkania w szkołach biorących udział w projekcie Zawodowy Tydzień IV.

Data dodania: 2022-11-23 11:39:48
Data edycji: 2022-12-07 12:03:30